عکس نمای کامپوزیت ساختمان مسکونی دو طبقه ویلایی

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

تصاویری مربوط به عکس نمای کامپوزیت ساختمان که توسط این شرکت اجرا شده در داخل فهرست نمونه‌کار قرار دارد همچنین از این لینک ساختمان در دسترس است که پروژه های مربوط به آن را خواهید دید. غیر از آن ما تعدادی تصویر برای شما آماده کرده ایم که در زیر میتوانید مشاهد کنید.

عکس نمای کامپوزیت ساختمان بدنه نقره ای

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان استخر

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان رستوران

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان سر در شهرداری

نمای کامپوزیت ویلایی

نمای ساختمان مثل تمامی طراحی ها به رعایت قرینه و تعادل احتیاج دارد که موجب می شود متناسب و زیباتر در نظر بیاید و راه های بسیاری برای رسیدن به این تقارن و تعادل در طراحی وجود دارد که اشاره خواهیم نمود. مثلا می شود ساختمانی را که درب آن در وسط ساختمان قرار دارد و پنجره های آن با فاصله مساوی در طرفین آن قرار دارد و یا ساختمانی که تقارن آن با استفاده از خطوط در پشت بام و پنجره ها شکل گرفته شده ساختمانی که در آن تقارن رعایت شده باشد جلوه بهتری خواهد داشت.

قیمت نمای کامپوزیت

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان پست بانک

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان طلایی نقره ای

نمای کامپوزیت ساختمان مسکونی

خب چیزی که واضح هست وزن بسیار کم آن در ابتدا نظرها را به خودش جلب می کند و سپس سرعت اجرای آن مخصوصا در زیر سقف ها قطعا در مقایسه با سنگ ما نمی توانیم نمای کامپوزیت را از نظر مقاوم بودن در برابر ضربه مقایسه کنیم. اما سنگ به دلیل وزن بالا و سرعت اجرای کند در هر موقعیت و و فرصتی قابل کار نمی باشد و باید رفت سراغ گزینه های بعدی به علاوه این که سنگ را اگه پس از مدتی از طرح و رنگ آن خسته شویم.

تعویض آن کار بسیار دشواری است و تخریب یک نمای رومی بسیار هزینه بر است ، بنابراین اگر فکر می کنید نمای محل مورد نظر شما باید با تغییر دکوراسیون تغییر یابد انتخاب عاقلانه ای خواهد بود. در مقایسه با نمای شیشه ای نیز با در نظر گرفتن انعطاف پذیری ورق کامپوزیت و وزن آن این نما کابرد بیشتری دارد .

قیمت اجرای هر متر مربع نمای کامپوزیت

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان طلایی قرمز

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان طلایی قرمز

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان شامپاینی

نمای کامپوزیت طرح چوب

با متداول‌تر شدن استفاده از نمای کامپوزیت ورق کامپوزیت طرح چوب و ورق کامپوزیت طرح سنگ و آجر نیز وارد بازار شدند و به دلیل داشتن زیبایی و استحکام چوب در قالب ورق‌های سبک بدون فرسایش، بدون پوسیدگی، مقاوم در برابر حشره و قابل اجرا در اشکال مختلف، محبوبیت خاصی در بین معماران و پیمانکاران ساختمان یافته اند . ورق کامپوزیت طرح چوب ، در طی فرایند پیچیده ی تکنولوژی رنگ فلوروکربن تولید می گردد.

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان مسکونی

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان شهرداری

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان نوک مدادی مشکی قرمز

 

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان 4 طبقه

چه رنگی انتخاب کنیم؟

انتخاب رنگ مناسب می‌تواند معایب نمای ساختمان شما را بپوشاند و یا برعکس اگر اشتباه انتخاب کنید می تواند نظرها را به سمت معایب ساختمان شما جلب کند متاسفانه و هر عابری که رد می شود مهندس ناظر می شود …. انتخاب امن و مناسب برای رنگ نمای ساختمان ، انتخاب دو سایه و ته رنگ از یک رنگ است معمولا و سایه رنگ روشن تر و یا تاریک تر از یک رنگ می تواند برای بدنه ساختمان و رنگ دیگر برای قسمت‌های دیگر ساختمان استفاده گردد و یک رنگ سومی نیز می تواند برای درب ها در نظر گرفته شود ولی ما با سه رنگ زیاد موافق نیستیم.

 نمای کامپوزیت ساختمان دو طبقه

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

عکس نمای کامپوزیت ساختمان دو طبقه

عکس نمای کامپوزیت ساختمان

نمای کامپوزیت ساختمان دو طبقه

تصویر بالا مربوط به پروژه‌های نمای کامپوزیت برای ساختمان های دو طبقه که اجرا شده است را مشاهده می‌کنید. معمولا کارفرمایان سعی می‌کنند که بر اساس محل قرار گیری تابلو طرح های سه بعدی را برگزینند و طراحی ها از ساده شروع شده و باکس ها شلوغ تر می شوند.باکس دور پنجره هم از اهمیت بالایی برخوردار است. میزان برجستگی زیرسازی آهنی زیر ، مشخص می کند که چقدر حجم نمای ساختمان شما رو به جلو باشد و هر میزان که برجستگی بشتر باشد، تورفتگی پنجره های ساختمان بیشتر می شود.

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم که به عوامل مختلفی همچون نوع ورق ( که شامل برند ، ضخامت ، درصد خلوص مواد پلی اتیلن و آلومینیوم ، ضد حریق بودن یا نبودن و نوع رنگبندی  است ) نوع طرح سه بعدی ( هر چه تعداد طرح ها بیشتر باشد هزینه آن بالاتر می شود )روش نصب ورق کامپوزیت آلومینیوم (به دلیل شیار دار کردن ورق روش فیکس میزان مصرف ورق بیشتری نسبت به روش غیر استاندارد H L یا زیواری دارد، روش هنگ نیز هزینه مازاد زیادتری نسبت به روش فیکس دارد )

مقدار قوطی مصرفی در نمای ساختمان ( که نصاب ها در آن خیلی موثر هستند و رابطه مستقیمی با حجم پروژه دارد ) مقدار و حجم پروژه ( هر میزان حجم پروژه بیشتر باشد ، کارفرما هزینه کمتری برای اجرا متحمل می شود ) ارتفاع پروژه ( هر چه ارتفاع بیشتر باشد هزینه نصب داربست و پس از آن ورق کامپوزیت آلومینیوم ، برای کارفرما بیشتر می شود ) محل پروژه ( هر چه محل پروژه دور افتاده تر باشد ، کارفرما هزینه بیشتری را متحمل می شود )

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

بستگی دارد . با این شرایط قیمت دادن برای نمای کامپوزیت آلومینیوم بدون در نظر گرفتن موارد فوق نمی تواند دقیق باشد.

نمای کامپوزیت

عکس نمای کامپوزیت آلومینیوم

اما شما قیمت حدودی را نیاز دارید که با شرح زیر می توانید حدود قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم را به دست آورید. در آنالیزهای کلی هزینه ها به موارد زیر جهت محاسبه دقیق مساحت نما حتما توجه گردد: نوع روش اجرا مشخص گردد ( در میزان استفاده از پیچ و پرج ، الکترود ، صفحه برش و چسب …. تاثیر می گذارد ) اندازه برش ورق ها ( به طبع به هر میزان که اندازه ها بزرگتر باشد هزینه کمتر می شود )

توجه به طرح نما و عوارض مثل فرو رفتگی برامدگی ( توجه به پیچیدگی نما و گاهی کرو کردن ورق کامپوزیت آلومینیوم، به خودی خود هزینه مازاد است ) تعداد پنجره ها و نوع فلاشینگ دور آن و میزان حجم برجستگی ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح فلاشینگ در پشت بام که سراسری انجام می شود یا خیر

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

قیمت نمای کامپوزیت

عکس نمای کامپوزیت آلومینیوم

به طور کلی هزینه های اجرا که بر روی قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم تاثیر گذار است، برای کارفرمایان محترم به شرح زیر می باشد:

خرید ورق کامپوزیت آلومینیوم / زیرسازی نمای کامپوزیت آلومینیوم با پروفیل آهنی ( خرید پروفیل 40*40 یا 20*40 یا… ) / اجرت نصب ورق کامپوزیت آلومینیوم توسط نصاب ( که به روش نصب بستگی دارد هزینه روش هنگ از فیکس بیشتر است ) / طراحی (در برخی موارد احتساب می گردد )/ پوست کنی نمای کامپوزیت آلومینیوم (در پروژه های عظیم اهمیت پیدا می کند) / برش ورق کامپوزیت آلومینیوم برای نصب لامپ هالوژن (در پروژه‌های جایگاه سوخت اهمیت پیدا می کند)

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

قیمت نمای کامپوزیت

عکس نمای کامپوزیت آلومینیوم

قیمت اجرای هر متر مربع نمای کامپوزیت آلومینیوم

عوامل مهم در قیمت گذاری هر متر مربع نمای کامپوزیت آلومینیوم : تعداد پنجره ها و فرو رفتگی ها قوص ها در نمای ساختمان که معمولا کارفرمایان جهت محاسبه ورق کامپوزیت آلومینیوم مصرفی طول و عرض نمای خود را درهم ضرب میکنند و مساحت پنجره ها را از این مقدار کم میکنند. اما پنجره ها بدلیل داشتن گوشه و خم کنار پنجره و فلاشینگ کف و سقف پنجره عملا بر متراژ نمای کامپوزیت آلومینیوم اضافه می‌کنند.

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

خب چیزی که خیلی واضح هست وزن بسیار کم آن در ابتدا نظرها را به خودش جلب می کند و سپس سرعت اجرای آن مخصوصا در زیر سقف ها قطعا در مقایسه با سنگ ما نمی توانیم نمای کامپوزیت آلومینیوم را از نظر مقاوم بودن در برابر ضربه مقایسه کنیم. اما سنگ به دلیل وزن بالا و سرعت اجرای کند در هر موقعیت و و فرصتی قابل کار نمی باشد و باید رفت سراغ گزینه های بعدی به علاوه این که سنگ را اگه پس از مدتی از طرح و رنگ آن خسته شویم.

تعویض آن کار بسیار دشواری است و تخریب یک نمای رومی بسیار هزینه بر است ، بنابراین اگر فکر می کنید نمای محل مورد نظر شما باید با تغییر دکوراسیون تغییر یابد انتخاب عاقلانه ای خواهد بود. در مقایسه با نمای شیشه ای نیز با در نظر گرفتن انعطاف پذیری ورق کامپوزیت آلومینیوم و وزن آن این نما کابرد بیشتری دارد.

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

قیمت اجرای هر متر مربع نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت آلومینیوم ساختمان مسکونی دو طبقه

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ پرمیوم باند alumax آلوباند نانوباند در تهران اصفهان شیراز مشهد تبریز کرج قزوین همدان زنجان اراک اهواز ارومیه بیرجند شهرکرد یاسوج بوشهر بندر عباس

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

نوع دیگری از رنگ بندی های ( کالرچارت ورق کامپوزیت آلومینیوم )  ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ می باشد که الگوهایی همانند سنگ روی آن ها به تصویر در آمده است. به طور معمول از ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ در نمای داخلی ساختمان ها یا پای نما استفاده می گردد. خصوصیات ظاهری این نوع ورق را همانند طرح چوب باید رعایت کنید تا هنگام اتمام پروژه از آن لذت ببرید. در زیر تصویری از 4 نمونه ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ را مشاهده می‌کنید.

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

ورق کامپوزیت طرح سنگ

تصویر چهار نوع ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ

لیست قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم آلومینیوم

رنگ
کد ورق
ضخامت پوسته
قیمت(تومان)
ضمانت(سال)
برند
سفید   تابلویی تماس بگیرید   hyper bond
نوک مدادی   تابلویی تماس بگیرید   hyper bond
قرمز   تابلویی تماس بگیرید   hyper bond
کرم   تابلویی تماس بگیرید   hyper bond
مشکی هایگلاس   تابلویی تماس بگیرید   hyper bond
مشکی مات   تابلویی تماس بگیرید   hyper bond
سفید هایگلاس 1143 white شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
مشکی هایگلاس 1148 black شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
قرمز هایگلاس 1145 red شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
نقره ای هایگلاس 1147 silver شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
 
رنگ
کد ورق
ضخامت پوسته
قیمت(تومان)
ضمانت
برند
نوک مدادی هایگلاس 1130 raw gray شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
کرم هایگلاس 1146 ivory white شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
سبز هایگلاس green شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
زرد هایگلاس yellow شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
آینه ای طلایی 1178 gold mirror شیارخور تماس بگیرید 10 سال delta bond
نقره ای مات Me-1001 bright silver 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
نوک مدادی مات Me-1020 raw gray 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
سفید مات S-1025 white 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
قرمز مات S-1033 signal red 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
آبی تیره مات S-1036 dark blue 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
 
رنگ
کد ورق
ضخامت پوسته
قیمت(تومان)
ضمانت
برند
قرمز شاین SP-1050 sparkle red 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
مشکی شاین SP-1051 sparkle black 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
سفید شاین SP-1053 sparkle white 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
مسی هایگلاس Hg-1023 hg brass 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
سبزروشن هایگلاس Hg-1024 h.g apple green 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
نوک مدادی هایگلاس Hg-1030 hg gray 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
زرد هایگلاس Hg-1037 hg yellow 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
نارنجی هایگلاس Hg-1038 hg orange 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
سفید هایگلاس Hg-1043 hg white 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
قرمز هایگلاس Hg-1045 hg red 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
 
رنگ
کد ورق
ضخامت پوسته
قیمت(تومان)
ضمانت(سال)
برند
کرم هایگلاس Hg-1046 h.g ivory white 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
نقره ای هایگلاس Hg-1047 hg silver 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
مشکی هایگلاس Hg-1048 hg black 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
طلایی هایگلاس Hg-1049 hg gold 0.2/5 تماس بگیرید 20 سال plus bond
نقره ای مات Me-001 bright silver 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
طلایی شامپاین Me-002 champagne gold 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
مسی Me-003 metallic brass 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
طلایی مات Me-009 metallic gold 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
آبی نقره ای Me-018 blue silver 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
نوک مدادی مات Me-020 raw gray 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
رنگ
کد ورق
ضخامت پوسته
قیمت
ضمانت
برند
سفید مات S-025 white 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
کرم مات S-026 ivory white 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
سفید شیری S-027 milky white 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
قرمز مات S-033 signal red 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
آبی تیره S-036 dark blue 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
نارنجی مات S-039 orange 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
سبزتیره مات S-040 green 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
قهوه ای مات S-041 brown 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
مشکی مات S-042 coal black 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
زرد مات S-044 yellow 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
رنگ
کد ورق
ضخامت پوسته
قیمت(تومان)
ضمانت
برند
مسی هایگلاس S-023 high gloss brass 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
سبزروشن هایگلاس S-024 h g apple green 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
زرد هایگلاس S-037 high gloss yellow 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
نارنجی هایگلاس S-038 high gloss orange 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
سفید هایگلاس S-043 high gloss white 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
قرمز هایگلاس S-045 high gloss red 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
کرم هایگلاس S-046 h g ivory white 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
مشکی هایگلاس S-048 high gloss black 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
قرمز شاین SP-050 sparkle red 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax
مشکی شاین SP-051 sparkle black 0.3 تماس بگیرید 20 سال alumax

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم ارزان

مهمترین موضوع پیش از برآورد قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم ارزان ، مشخص کردن محل استفاده ورق‌های کامپوزیت آلومینیوم است. متناسب با محل استفاده ، ضخامت پوسته رویی می‌توانند تغییر می کند که یکی از مهمترین فاکتورهای قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم، ضخامت پوسته آلومینیوم است. در حال حاضر تمام استفاده کنندگان از ورق کامپوزیت آلومینیوم به دنبال ورق کامپوزیت آلومینیوم ارزان هستند اما باید مخاطرات این نوع نگاه را در زمان اجرا و مصرف مد نظر قرار داد. 

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

به طور مثال : استفاده از ورق تابلویی جهت مغازه با پوسته ضعیف به جای ورق نمای خارجی باعث می شود که در کوتاه مدت ورق‌ها درنما موج بردارند.شما تصور می کنید تابش آفتاب در تابستان چه عواقبی بر روی ورق کامپوزیت آلومینیوم نامرغوب خواهد داشت. همچنین استفاده از ورقهای پلی استر برای نمای خارجی ممنوع است و از این ورقها صرفا باید برای نمای داخلی استفاده گردد.

استفاده نابجای ورق کامپوزیت آلومینیوم هم می تواند خسازت مالی و هم جانی در بر داشته باشد. توصیه ما به شما انجام یک مشاوره رایگان در این خصوص با ما است.🙂

نمای کامپوزیت ویلایی

نمای کامپوزیت آلومینیوم ویلایی

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

ردیف نام ورق قیمت
1 ورق کامپوزیت آلومینیوم 0.3 تماس بگیرید
2 ورق کامپوزیت آلومینیوم 0.3 – هایگلاس تماس بگیرید
3 ورق کامپوزیت آلومینیوم 0.3 – شاین تماس بگیرید
4 ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح چوب تماس بگیرید
5 ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ تماس بگیرید
6 ورق کامپوزیت آلومینیوم 0.5 تماس بگیرید
ردیف نام ورق قیمت 
1 ورق پرمیوم باند پوسته0.5 کد(145 الی101) p.v.d.f تماس بگیرید
2 ورق پرمیوم باند پوسته 0.3 کد(145 الی 101)p.v.d.f تماس بگیرید
3 ورق پرمیوم باند PVDF economy کد(145 الی101)p.v.d.f تماس بگیرید
4 ورق پرمیوم باند خش دار رنگ سیلور(کد 322)0.3 تماس بگیرید
5 ورق پرمیوم باند خش دار رنگ طلایی(کد 323)0.3 تماس بگیرید
6 ورق پرمیوم باند آیینه ای معمولی 0.3کد 324 تماس بگیرید
7 ورق پرمیوم باند آینه‌ای طلایی 0.3(کد325) ( ضمانت نامه داخلی) تماس بگیرید
8 ورق پرمیوم باند نانو/ های گلاس(nano high gloss) 0.3 دهم کد(664 الی 650) تماس بگیرید
9 ورق پرمیوم باند نانو/ های گلاس(nano high gloss) 0.5 دهم کد(664 الی 650) تماس بگیرید
10 ورق پرمیوم باندهای گلاس شاینینگ(بدون نانو) sp0.3 دهم تماس بگیرید
11 ورق پرمیوم باند 4mm (مخصوص تابلو تبلیغاتی) تماس بگیرید
12 ورق پرمیوم باند طرح سنگ قدیم PVDF(matt stone design)
(جهت نمای خارجی)پوسته 0.3 و 0.4 دهم
تماس بگیرید
13 ورق پرمیوم باند طرح سنگ جدید PVDF(matt stone design)
(جهت نمای خارجی)پوسته 0.4 دهم
تماس بگیرید
14 ورق پرمیوم باند باند آینه‌ای مسی 0.3 دهم (کد320) ( ضمانت نامه داخلی – و تابلو 1 سال) تماس بگیرید
15 ورق پرمیوم باند طرح چوب PVDF (جهت نمای خارجی) 0.3 و 0.4 دهم کد(542 الی 540) تماس بگیرید
16 ورق پرمیوم باند طرح سنگ ضخامت 4mm (جهت نمای داخلی) کد ( 995 تا 990) تماس بگیرید
17 ورق پرمیوم باند طرح چوب بافت دار ( embossed wood design) پوسته 0.4 کند سوز تماس بگیرید
18 ورق پرمیوم باند طرح چرم ( wrinkle design) حریب پوسته 0.4 کند سوز تماس بگیرید
19 طرح ضد خش سنباده‌ای (anti-scatch design) PVDF پوسته 0.4 کند سوز تماس بگیرید
20 ورق پرمیوم باند خشدار دابل پلی استر 4mm (نمای داخلی) تماس بگیرید
21 ورق پرمیوم باند دابل پلی استر 4mm (نمای داخلی)و 1سال ضمانت نمای خارجی پوسته 0.2 کد 101/121/126/128 تماس بگیرید
22 ورق پرمیوم باند دابل پلی استر 4mm (نمای داخلی)و 1سال ضمانت نمای خارجی پوسته 0.3 کد 130 تماس بگیرید

نمای کامپوزیت آلومینیوم طرح چوب

طرح چوب نیز نوعی رنگبندی از انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم است که سطح رویی آن به شکل طرح چوب داست. اگر تصمیم دارید از این نوع ورق در نمای ساختمان استفاده کنید حتما جهت طرح را با نصاب هماهنگ کنید. معمولا در ستون های عمودی بلند طرح نیز باید عمودی باشد و در نمای افقی کامپوزیت آلومینیوم طرح چوب باید افقی نصب گردد.تجربه نشان داده است که استفاده از این نوع طرح به همراه ورق رنگ طلایی آینه ای یا نقره ای آینه ای یا سفید همخوانی خوبی به وجود می آورد.

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق کامپوزیت طرح چوب

تصویر ورق کامپوزیت آلومینیوم طرح چوب با رنگبندی های متنوع و زیبا

معایب نمای کامپوزیت آلومینیوم

معایب نمای کامپوزیت آلومینیوم یا مشکلات موجود در استفاده از این محصول بی تردید بزرگترین مشکل موجود، که به این صنعت نوین لطمه می زند.در زیر ما سعی کردیم به چند مورد آن اشاره کنیم.

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

  1. استفاده از محصولات بی کیفیت و متحمل شدن خسارت : (با وجود اینکه در بازار کشور محصولاتی با کیفیت مناسب و استاندارد و همچنین گروه های متخصص برای اجرای این نما هم اتفاقاً وجود دارد. استفاده از ورق غیر متعارف در نمای ساختمان های حساس و بروز آتش سوزی و… )
  2. اجراهای نامناسب توسط برخی افراد غیر متخصص : ( انتظار می رود به خصوص در بحث اجرای ورق افراد متبحر و کاردان صرفاً به اجرای این محصول بپردازند و افراد غیر متخصص از لطمه زدن به این صنعت نوپا دست بکشند. هم چنین کارفرمایان محترم پس از تحقیق و اطمینان به کیفیت ورق و اجرا اقدام به نماسازی نمایند و این امر مهم را تنها از شرکت های معتبر بخواهند. )
  3. صرفه اقتصادی : ( نمای کامپوزیت آلومینیوم از نظر صرفه اقتصادی مخصوصا نوع ضد حریق ، نسبت به نمای سنگ و یا آجر به صرفه نیست. پس اگر به دنبال نمای مقرون به صرفه هستید ، مسلما نمای کامپوزیت آلومینیوم نمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. )

  4. جرم پذیری : ( جرم پذیری نمای کامپوزیت آلومینیوم نسبتا بالا بوده زیرا این نما از فلز آلومینیوم با رنگ کوره بوده که این خود از ایرادات وارده به این نما از جهت جذب ذرات معلق در هوا می باشد.البته نمونه ورقهای با فناوری نانو ضد گرد و غبار هستند. )

    قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

  5. امکان رشد و تکثیر حشرات در شکاف های آن : البته با اتخاذ کارهای پیشگیرانه در صورتی که در نمای داخلی ساختمان استفاده می کنید از حشره کش و… بایستی استفاده گردد.
  6. مقاومت پایین در برابر ضربه : از جمله معایب نمای کامپوزیت آلومینیوم ساختمان محسوب می شوند.

مزایا و معایب نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت آلومینیوم ساختمان

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

اجرای کامپوزیت آلومینیوم نما

پیش از هر اقدامی اول باید روش اجرا کامپوزیت آلومینیوم نما را مشخص کرد که لبه های برگشتی در روش های مختلف نصب عرض متفاوتی را دارند. در مجموع می توان گفت که در روش نصب فیکس سطح گسترده در حدود 10 الی 15 درصد بیشتر از سطح نمایان نما است. و در روش هنگ این مقدار به 15 الی 20 درصد می رسد. علت این است که در روش هنگ لبه برگشتی به دلیل عرض پانچ روی ورق بیشتر می باشد.

قیمت نمای کامپوزیت آلومینیوم

روش فیکس 10% – 15%
روش هنگ 15% – 20%